aktualności 10.06.2015

  Pragniemy oznajmić, że za około tydzień czasu oba nasze modele w malowaniu PKP Intercity, to jest EU07-433 i EU07-516 „Markétka” będą dostępne w sprzedaży!
  Tym sposobem, zmieni się wcześniej podawana kolejność wydawania naszych modeli lokomotyw serii EU07. Stało się tak, gdyż będąca naszym partnerem firma Robo, wkrótce wypuszcza na rynek swoje najnowsze modele wagonów pasażerskich typu 112A, standardu „Y”. A ponieważ jednym z pierwszych malowań będzie PKP Intercity, to ich producent potrzebował modeli lokomotyw w tym samym malowaniu, adekwatnej jakości do swoich modeli wagonów. Postanowiliśmy zatem wpierw wypuścić na rynek modele lokomotyw w tym malowaniu.
  Nie mogliśmy wcześniej poinformować o tej zmianie kolejności wydawania modeli, za co teraz przepraszamy, ale związane jest to z faktem, iż wydanie przez firmę Robo modeli wagonów standardu „Y” musiało być trzymane w tajemnicy.
  Jednocześnie informujemy, że następnymi modelami jakie pojawią się na rynku będą „żółte czoła”, w tym długo oczekiwany model specjalny EU07-443, na jaki zapisy prowadzone były na zeszłorocznej imprezie modelarskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Tak jak było już podawane wcześniej, model powstanie, a nabyć go będą mogły tylko osoby jakie zapisały się na listę podczas trwania imprezy.

Watch Passengers (2016)