aktualności 15.09.2015

  Uwaga: informujemy, że od środy, to jest 16 września, rusza sprzedaż naszych modeli EU07 w malowaniu z żółtymi czołami. Wszystkie z epoki Va. Są to EU07-457 i EU07-541.
  Wraz z rozpoczęciem sprzedaży tych modeli, rusza także dystrybucja modelu EU07-443 z edycji specjalnej, na który były zapisy podczas I Piotrkowskich Trybunałów Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim w 2014 r. Dostępny jest on tylko dla osób, które się na niego zapisały podczas trwania imprezy. Więcej informacji na ten temat, w naszym najnowszym komunikacie, na stronie komunikaty i oświadczenia.
  Od kilku dni zaś, jest już dostępny w naszym sklepie ModelCenter.pl pierwszy z dwóch modeli niespodzianek, wcześniej nie zapowiadanych, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was, w nieco odmiennym malowaniu niż modele wymienione wyżej. Jest to model lokomotywy EU07-408. Oba modele nie będą dostępne w innych sklepach, a tylko w naszym.
  Następny model niespodzianka już wkrótce. Prosimy śledzić informacje na naszej stronie.
  Już teraz zapraszamy do zapoznania się z opisami modeli EU07-443, EU07-457, EU07-541 i EU07-408.
  Poniżej kilka ciekawych informacji dotyczących tych modeli:
  • W modelach tych poprawiliśmy kilka kolejnych rzeczy, tak aby stopniowo eliminować zauważone przez nas i klientów problemy. Zmiany jakie zaszły: do modeli, jakie powinny mieć wzorem oryginału szkła reflektorów z pręcikami, dołączone są naklejki z imitacją pręcików do samodzielnego naklejenia (na stronach opisów do modeli podana jest informacja czy pręciki powinny być w pozycji pionowej czy poziomej, oraz w ilu reflektorach), modele, jakie powinny mieć wzorem oryginału pięć pomostów dachowym, tyle ich posiadają.