jaki model?

  Podobają się Wam nasze modele lokomotyw EU07? Chcecie następne? Ponieważ robimy je dla Was, chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat tego, jakie jeszcze modele lokomotyw EU07 chcecie byśmy opracowali. Jeżeli sądzisz, że koniecznie powinniśmy mieć w ofercie jakieś malowanie jakiego nie mamy i nie zapowiedzieliśmy, a może uważasz że obowiązkowo powinniśmy wyprodukować konkretny egzemplarz EU07, gdyż na przykład świetnie by pasował do obecnych na rynku modeli wagonów, daj nam znać o tym.

  W tym celu uruchamiamy specjalny adres e-mail, na jaki możecie wysyłać nam swoje opinie na ten temat. Jakich informacji oczekujemy od Was? Poniżej szczegóły.
  Jeśli sądzicie, że koniecznie powinniśmy mieć w ofercie jakieś malowanie jakiego nie mamy i nie zapowiedzieliśmy, to dołączcie zdjęcie dowolnego egzemplarza EU07 w takim malowaniu i dopiszcie w treści uwagę, że chodzi o malowanie. Jeśli zaś uważacie, że obowiązkowo powinniśmy wyprodukować konkretny egzemplarz EU07, to dołączcie zdjęcie tej lokomotywy, a w treści opiszcie krótko czemu uważacie że warto by powstała miniatura akurat tej maszyny.
  Przyjmijmy, że najrozsądniej będzie, jeśli każdy zaproponuje tylko jedno malowanie lub tylko jedną konkretną maszynę. Zauważcie, że chcemy wiedzieć czego najbardziej chcecie, a nie czego nam brakuje w ofercie. Ewentualnie, jeśli ktoś uważa że koniecznie chce zaproponować coś więcej, przyjmijmy że będą to maksymalnie trzy propozycje.
  Nie obiecujemy, że powstanie któryś ze wskazanych modeli. Ale z pewnością zebrane informacje dadzą nam obraz tego, na co jeszcze czekacie.
  Podsyłać nam możecie propozycje na EU07, EP07, EU06, EP08 i ET41. Nie pytamy zaś o to, jakie modele lokomotyw innych serii chcecie byśmy opracowali.
  Wiadomości prosimy wysyłajcie na adres:
jakimodel duży mail
  Czekamy na Twoją opinię!