komunikaty i oświadczenia 15.09.2015

Nowy komunikat dla osób, które zapisały się na model piotrkowskiej maszyny EU07-443.

  Po pokonaniu wielu przeszkód, zmian w planach wydawniczych i opóźnieniach, wreszcie gotowy jest długo oczekiwany model lokomotywy EU07-443 z edycji specjalnej, promujący imprezę modelarską I Piotrkowskie Trybunały Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim w 2014 r., dostępny tylko dla osób które się na niego zapisały podczas trwania imprezy. Niedostępny w regularnej sprzedaży.
  W związku z powyższym, już od wczoraj wysyłane są do wszystkich osób jakie się zapisały na ten model e-maile z prośbą o potwierdzenie chęci jego nabycia. Ponieważ od czasu zapisów minęło sporo czasu i w przypadku niektórych osób zmieniły się pozostawione dane kontaktowe, bądź są trudne do odczytania, może się zdarzyć, że ktoś nie otrzyma od nas takiej wiadomości. Jeśli zatem w ciągu najbliższych dni nie otrzymasz od nas wiadomości, prosimy o kontakt w tej sprawie na adres
mail
lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie kontakt, na którą można przejść dzięki menu znajdującemu się u góry tej strony.
  Wszystkim czekającym na model, dziękujemy za zaufanie i cierpliwość, a jednocześnie przepraszamy za długi czas jaki kazaliśmy Wam na niego czekać.