inne

Na zakup czego i gdzie można wykorzystać kupon rabatowy dołączony do modelu?

  Do każdego modelu lokomotywy EU07 typu 303E, z naszego obecnego katalogu modeli, dołączony jest kupon rabatowy.

kupon

  Po wyprodukowaniu przez nas modeli lokomotyw EU07 typu 4E i EP08 typu 102E, będzie można go wykorzystać do zakupu tych modeli w naszym sklepie internetowym modelcenter.pl, dzięki czemu dowolny spośród nich będzie można nabyć z rabatem w wysokości 100 zł. Takim rabatem objęte będą między innymi modele ukazane na odwrocie kuponu.
  A zatem nie można przy pomocy tego kuponu nabyć z rabatem któregoś z obecnie produkowanych modeli EU07 typu 303E.

 

W jakiej kolejności będą wydawane modele i kiedy to nastąpi?

  Modele będą wydawane w kolejności takiej, jak w naszym katalogu. A na rynku będą się pojawiać, co około dwa miesiące. Link do katalogu znajduje się w dziale do pobrania.
 

Czy model piotrkowskiej maszyny EU07-443 jest planowany z wypuszczeniem następnej serii lokomotyw czy oddzielnie?

  Model lokomotywy EU07-443 zostanie wypuszczony wraz z dwoma innymi modelami z żółtymi czołami, czyli z EU07-457 i EU07-541.
 

Czy, a jeśli tak, to kiedy dostępne będą części zamienne do modeli EU07?

  Tak, będą dostępne. Pracujemy nad tym, by w tym roku była możliwość ich nabycia. Jednakże obecnie wciąż priorytetem dla nas jest wypuszczanie na rynek modeli, a w późniejszej kolejności części do nich.

 

Czy wiadomości e-mail do klientów którzy bezpośrednio zamówili u Was model dalej są aktualne? Jeśli tak, to kiedy można się spodziewać najbliższych?

  Tak, w tej kwestii nic się nie zmienia, i tak jak było mówione od początku, osoby jakie zamawiały modele za pośrednictwem formularza zamówienia rozsyłanego w wiadomościach z naszej firmy, otrzymają takie e-maile. Zresztą, wraz z premierą modeli w malowaniu PKP Cargo, e-maile takie otrzymały osoby jakie zamówiły modele w tym malowaniu. Następne takie wiadomości będą rozsyłane wtedy, gdy będą gotowe do sprzedaży następne modele. Prosimy zatem oczekiwać ich cierpliwe.

 

Czy modele EU07 w malowaniu PKP Intercity ukażą się w 2015 roku?

  Tak, oczywiście ukażą się w tym roku. Na stronie aktualności zobaczyć można najnowszy prototyp modelu EU07-516 w tym malowaniu, zapowiadający że modele wkrótce będą gotowe.

 

Kiedy będzie w sprzedaży model EU07-400 (107008)?

  W odróżnieniu od innych producentów, nie podajemy żadnych terminów wypuszczania poszczególnych modeli, aż do momentu jak mamy 100% pewności że podany przez nas termin będzie dotrzymany. Dzięki temu, w przypadku jeśli na jakimś etapie coś pójdzie nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli, nie narażamy się na Waszą złość z powodu podania terminu jaki nie dotrzymaliśmy. Jesteśmy nowym producentem i cały czas borykamy się z ogromem różnych problemów, jakie niejednokrotnie opóźniają nam premierę poszczególnych modeli. Lepiej zatem nie podać żadnego terminu, niż podać i go nie dotrzymać. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwe czekanie, bo wszystko co oficjalnie zapowiedzieliśmy, zostanie zrealizowane.

 

Czy kupując model poprzez wasz firmowy sklep ModelCenter.pl otrzymam go szybciej, niż kupując w którymś ze sklepów internetowych z modelami kolejowymi?

  Tak. Mniej więcej o tydzień.

 

Ile sztuk modeli lokomotyw w malowaniu PKP CARGO zostało wyprodukowanych? Po ile sztuk jest planowanych w pozostałych malowaniach?

  Ile zostało wyprodukowanych sztuk konkretnego modelu można sprawdzić na stronie z jego opisem.
  Nie podajemy przed wyprodukowaniem, jaka jest planowana ilość sztuk kolejnych modeli. Ta ilość może ulegać zmianie, w zależności od Waszego zainteresowania danym modelem. Na pewno jednak nikomu nie zabraknie. A możemy produkować dowolną ilość modeli, dostosowaną do potrzeb rynku, a nie jakąś minimalną.

 

Czy na Piotrkowskich Trybunałach Modelarstwa Kolejowego będzie można kupić EU07 w malowaniu PKP Intercity na Waszym stoisku?

  W Piotrkowie będzie można nabyć nasze modele lokomotyw EU07 w malowaniu PKP Intercity, ale nie na naszym stoisku firmowym, tylko na stoisku naszego sklepu internetowego ModelCenter.pl.

 

Czy indywidualny numer modelu znajduje się na włożonej do pudełka kartonowej wkładce z rysunkiem lokomotywy i tabliczki fabrycznej?

  Tak. Naniesiony jest na rysunku tabliczki fabrycznej.
wkładka
  Dla danego modelu, nie ma dwóch wkładek posiadających ten sam numer. Ile zostało wyprodukowane sztuk danego modelu można sprawdzić na stronie z jego opisem.

 

Czy planujecie opracowanie modelu EP09, a jak tak to kiedy?

  Chcielibyśmy opracować model tej lokomotywy, ale są to na tyle odległe plany, iż nie jesteśmy w stanie określić kiedy to mogłoby być.

 

Czy modele mogłyby być produkowane w dłuższych seriach lub wypuszczane ponownie te same?

  Modele celowo są produkowane w niewielkich seriach, gdyż dla klientów lepsze jest wypuszczanie większej ilości malowań i przydziałów, tak by każdy znalazł coś ciekawego dla siebie z naszej oferty.
  Jak podawaliśmy od samego początku, nigdy żaden model nie będzie produkowany ponownie (wznawiany), bo z punktu widzenia klientów lepsze jest wypuszczenie innego modelu. Nie wyklucza to jednak opracowania modelu o takim samym numerze jak wcześniej wypuszczony, ale w innym malowaniu i z innego okresu, czy też opracowania modeli w malowaniach jakie już się ukazały, ale z innymi numerami.

 

Czy modele mogłyby się znaleźć w sprzedaży ratalnej?

  Pracujemy nad taką funkcjonalnością w naszym sklepie ModelCenter.pl. Niektóre sklepy prowadzące sprzedaż naszych modeli oferują taką możliwość.

 

Kiedy na stronie informacyjnej Schlesienmodelle znajdą się fotografie i opisy modeli przedstawionych w ulotce informacyjnej rozdawanej w trakcie trwania targów Hobby w Poznaniu?

  Tak jak to miało miejsce już wcześniej, opisy na stronie pojawiają się wraz z premierą danego modelu.

 

Czy planowane jest uruchomienie sprzedaży zestawów do samodzielnego montażu modeli? A jeżeli nie, to czy istnieje możliwość nabycia takiego zestawu na drodze indywidualnej?

  Na chwilę obecną nie jest planowane wypuszczenie zestawów do samodzielnego montażu. Nie jest także możliwe nabycie obecnie takich zestawów, gdyż fabryka produkuje modele gotowe, a nie zestawy, a zatem nie dysponujemy takowymi. Nie ma też możliwości wytworzenia takiego zestawu na czyjeś specjalne życzenie.